NL CH, HSCD (Saksamaa) Klubivõitja 2011, NHC (Holland) Klubivõitja 2012

Esaber Denker met Wanda   "Jedda"

Omanikud: Monica ja Teus  (Holland)

Denker

Jedda on edukalt alustanud teraapiakoera karjääri. Ma tõesti ei teadnud KUI palju suudavad need koerad inimeste maailma muuta.


(Anne-Bram van het Reestveld X Dark'Un's Hartelijk-Blij)
Sündinud: 21.04.2010
Kellaaeg: 22.53
Sünnikaal: 265 g
Kaal 1. mail: 676 g
Kaal 11. mail: 1262 g

Vaid mõni nädal tagasi sain kollase-musta poisi kohta kirjutada nii:
Kollane-must on meie pisike poiss. Ta on üks paharettidest, kes suundub kutsikakasti uurimisretkedele. Kasvamisega tal kiiret ei ole, tõenäoliselt kulub suur osa energiat Jeti hulluks ajamisele! Oma suure venna kõrval on ta päkapikk, kuid vaimujõult ei jää ta grammigi alla! 

Pisikene poiss on valmis kõigeks - olgu see siis agility või nunnu olemine! Tegelikult on ka temal hambad ja neid sai tunda naabri püksisäär. Lisaks on ta veel usin kõrvade püsti ajaja - esimesena pesakonnast!

Nüüd on ta täiskasvanud ja tema kohta saab kirjutada nii: 
Jedda oli juba kutsikana eriline ja eriliseks ta ka kasvas. Hetkel töötab ta Hollandis teraapiakoerana. Ma tõesti ei teadnud kui palju need koerad suudavad, kuid Jedda ja Teus on näidanud mulle veel ühte tahku maailmast. Lisaks õpib Jedda päästekoera rasket tööd ja kui aega saab, siis astub ka mõnelt näituselt läbi. Tema esimene näitus lõppes lausa ootamatult edukalt, teine pani kasvataja õnnest nutma ja nii on see ka jätkunud. Ta sööstis hooga näitusemaailma taevasse ja ma loodan, et tema lend saab olema kõrge ning pikk. Teus ja Monica on andnud erilisele koerale erilise kodu.

Jeddat kasutatakse ka aretuses, kuid tema paarituste arv on väga piiratud ning paarilised valitud hoolikalt.
Tema kutsikad kennelis Met Frasnay’s Flair


In English
Hollandi lambakoerad, lühikarvalised
Design by Mercy